Kdo jsme?

Jsme tým lidí, kteří se realizují v tom, co je baví. Příroda, les, zvířata, design a stylové oblečení je to, co máme rádi. Nabízíme vám produkty, které mají rozjasnit nejen váš den. Proč nebýt aspoň takhle každý den ve styku s přírodou. Pro výrobu využíváme dílny v České republice. Samotná trika jsou ze zahraničí. Pokud vás cokoliv napadne, například i negativní názor, napište nám. Doufáme, že si vyberete a že budete spokojeni. Tým Lesotrika!

Příběh

Lesotriko se zrodilo v hlavě jednoho lesníka, kterému chyběla trika se zvířaty, stromy, rostlinami – prostě vším živým. Jeho kamarád grafik si čas od času nechal vytvořit triko s vlastním návrhem a vždy bylo parádní. Jednoho večera u piva vznikl nápad stvořit značku a po pár dalších byl i název značky LESOTRIKO.
Na jaře 2018 jsme začali vytvářet návrhy designu, hledat dodavatele, tvořit e-shop a světe div se, začátkem října 2018 putovalo první triko ke spokojenému zákazníkovi. Byla to pro nás obrovská radost, když o naše trika byl o Vánocích 2018 obrovský zájem.
Řekli jsme si proč nepokračovat dál. Vznikaly a vznikají další a další motivy. Sami víme, že příroda je tak rozmanitá, že nápady nikde nedojdou.
V současné době Lesotriko nabízí nejen trika, ale také mikiny, spodní prádlo, ponožky a další. Vždy se snažíme o to, aby co nejvíce produktů vzniklo celkově v České republice.
Lesotriko je tedy malá víceméně rodinná firma. V současnosti naše produkty dostanete jak na e-shopu, tak ve třech našich prodejnách v Ostravě, Olomouci a Brně.
Jsme rádi, že mají lidé zájem o přírodní motivy, jelikož příroda je to nejdůležitější pro náš život.
Zároveň se snažíme přírodě pomáhat prostřednictvím našeho spolku Žít s krajinou. V rámci něho jak finančně, tak fyzicky realizujeme opatření v krajině jako – Obnovené polní cesty s výsadbou dřevin, bio pásy, tůně, meze a další.